Wirtualna wycieczka Film promocyjny
+48 61 83 99 800

Wellness

Po dniu pełnym spotkań i obowiązków zapraszamy do naszej strefy wellness z basenem, jacuzzi i saunami, a także przestronnej, atrakcyjnie wysposażonej siłowni.  

Uprzejmie informujemy, iż działalność strefy Wellness jest uzależniona od aktualnie obowiązujących Rozporządzeń.

Hotel Grand Royal stawia na profesjonalizm i kompleksowość oferty usługowej. Nasza strefa wellness w Poznaniu powstała z myślą o różnorodnych potrzebach zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Dla Gości, przybywających w okolice Poznania na biznesowe spotkania i delegacje, stworzyliśmy komfortową przestrzeń relaksu. Pobyt w strefie wellness to doskonałe rozwiązanie dla osób, szukających możliwości odpoczynku po dniu wypełnionym intensywną pracą. Nasi klienci biznesowi mają do dyspozycji bogatą ofertę wypoczynkową, w tym dostęp do basenu, jacuzzi, sauny i na siłownię. Nasza oferta jest też skierowana do klientów indywidualnych, szukających idealnego, wyciszonego wypoczynku w miejscu z dogodnym dojazdem do centrum Poznania. 

Uprzejmie informujemy, że od 1 października 2019 siłowania jest dostępna wyłącznie dla Gości hotelowych, dalsza sprzedaż karnetów została wstrzymana.

SAUNY

Zapraszamy do czerpania przyjemności z dobroczynnego ciepła sauny.

Strefa wellness hotelu Grand Royal jest otwarta w godzinach.

poniedziałek-sobota 1000-2200 niedziela 1000- 2200


 

 

 

 

Warto się zatrzymać

Qujd

TripAdvisor

Newsletter

Zapisz się na darmową subskrycję newslettera. Będziesz informowany o najnowszych promocjach i ciekawych wydarzeniach w naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij