Wirtualna wycieczka Film promocyjny
+48 61 83 99 800

Basen

Dogłębny relaks, utrzymanie zdrowej formy, poprawa kondycji psychofizycznej - oto powszechnie znane dobrodziejstwa, wynikające z regularnego pływania. Czy można zatem wyobrazić sobie rozbudowaną ofertę strefy wellness bez dostępu do basenu i jacuzzi?

Hotel z basenem
Grand Royal

UWAGA! Uprzejmie informujemy, iż działalność strefy Wellness jest uzależniona od aktualnie obowiązujących Rozporządzeń.

W Hotelu Grand Royal dbamy o kompleksowość i różnorodność oferty rekreacyjnej. Gościom, korzystającym ze strefy wellness, oferujemy szeroki wybór atrakcji: basen, jacuzzi, sauny i przestronną siłownię. Pływanie jest jedną z najzdrowszych aktywności fizycznych, wpływających pozytywnie na kondycję fizyczną osób w każdym wieku. Goście, nocujący w naszym hotelu z basenem, mają zapewniony bezpłatny wstęp do strefy wellness i możliwość regularnego korzystania z basenu (a także jacuzzi, sauny i siłowni).

Nowoczesny, podświetlany basen o wymiarach 10 x 4 m został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie estetyczne, minimalistyczne otoczenie. Basen spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa (w tym wymagania sanitarne odnośnie stanu czystości wody) i jest dopasowany do potrzeb osób w różnym wieku. Chętnie korzystają z niego także rodziny z dziećmi. Stała temperatura wody i czyste, zadbane otoczenie stwarzają idealne warunki do maksymalnego, wydajnego relaksu.

Osobom korzystającym ze strefy wellness umożliwiamy wypożyczenie zestawu ręczników i szlafroka. Szczegółowych informacji udziela nasz personel, dbający o komfort Gości w strefie relaksu.
Szukasz wyjątkowego odpoczynku w hotelu z basenem i jacuzzi? Chcesz zrelaksować się z dala od miejskiego zgiełku, ale w dogodnej lokalizacji? Grand Royal Hotel to idealne rozwiązanie!

Informacje praktyczne:

  • Wymiary basenu: 10 m x 4 m
  • Temperatura wody: 28°C
  • Godziny otwarcia:
    poniedziałek-niedziela 10:00-22:00
Newsletter

Zapisz się na darmową subskrycję newslettera. Będziesz informowany o najnowszych promocjach i ciekawych wydarzeniach w naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij