Wirtualna wycieczka Film promocyjny
+48 61 83 99 800

CSR

Grand Royal Hotel prowadzi aktywną działalność społeczną.Nie tylko dbamy o wysoki standard Hotelu, ale też stawiamy na środowisko, które jest naszą inwestycją w przyszłość. Wspieramy również młode talenty sportowe.

Wspieramy młode talenty

Patryk Cichy, lat 18, od 5 lat trenuje w klubie Boks Poznań Team. Jego przygoda ze sportem zaczęła się w wieku 6 lat, kiedy zaczął trenować akrobatykę. W wieku lat 13 zmienił dyscyplinę na boks. Ten młody ambitny pięściarz, został Mistrzem Polski w 2014r. Trzykrotnie zdobył Mistrza Wielkopolski i dwukrotnie zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski. Patryk stoczył 61 walk, w tym 7 przegranych. Aktualnie uczy się w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego. Odbywa nauki praktyczne w Grand Royal Hotel.

Nowe Zoo w Poznaniu

Wspieramy Nowe Zoo w Poznaniu. Leoś to Lemur Wari, którego mama porzuciła tuż po urodzeniu. Grand Royal Hotel stał się jego ”rodziną zastępczą”. 

 

 

Newsletter

Zapisz się na darmową subskrycję newslettera. Będziesz informowany o najnowszych promocjach i ciekawych wydarzeniach w naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij