Virtual tour Promotional video
+48 61 83 99 800

WIGILIA FIRMOWA W GRAND ROYAL HOTEL

Okres bożonarodzeniowy to wyjątkowy czas - warto poczuć jego magię także w gronie osób z którymi na co dzień pracujemy! Świąteczne spotkanie firmowe najlepiej zorganizować w szczególnym miejscu, które zapewni niezapomniane przeżycia i pozostanie w pamięci przez długi czas.

Wigilia firmowa Poznań

Nasz hotel dysponuje sześcioma niezwykle eleganckimi i przestronnymi salami, w których możemy zorganizować wykwintne, świąteczne spotkanie firmowe. Największa sala swobodnie pomieści nawet do 120 osób, zapewniając przy tym należyty komfort! Profesjonalny zespół dokłada wszelkich starań, aby wigilia firmowa Poznań w hotelu Grand Royal zachowała się w pamięci naszych gości jako wyjątkowe wydarzenie! Staramy się zatroszczyć o każdy detal wystroju aby zbudować niepowtarzalną, świąteczną atmosferę podczas firmowego spotkania podsumowującego miniony rok.

Wigilia firmowa restauracja

W prestiżowym hotelu Grand Royal zapewniamy również smaczne wyżywienie w formie tradycyjnych, świątecznych dań oraz bufetu z zimnymi zakąskami. Nasi profesjonalni kucharze umiejętnie łączą tradycję z nowoczesnymi, finezyjnymi akcentami, serwując takie propozycje jak łosoś cytrynowy z kaszą bulgur oraz karmelizowanymi buraczkami lub sałatka ziemniaczana ze śledziem, kaparami i czerwoną cebulą.

Christmas party w naszym hotelu to połączenie prestiżowego stylu, smacznej kuchni oraz niepowtarzalnej, świątecznej atmosfery! Nasz profesjonalny zespół dokłada wszelkich starań, aby wystrój był dopracowany w każdym calu, a goście mogli zachwycać się efektownymi dekoracjami!


 

KONTAKT:   [email protected]

Newsletter

Sign up for a free newsletter subscription. You will be informed of the latest special offers and interesting events taking place in the hotel.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close