Virtueller Ausflug Reklamevideo
+48 61 83 99 800

Aktualności

Grand Royal Hotel to idealne miejsce na komfortowy pobyt wypoczynkowy, a także na organizację spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń.  

Biuro w hotelu Grand Royal Hotel Poznań (IX.2020)

Obecna sytuacja związana z pandemią zmusza nas wszystkich do poszukiwania niestandardowych rozwiązań. Szczególnie osoby pracujące, które obecnie wykonują swoje obowiązki zdalnie z domu, potrzebują odpowiednich warunków, by pracować równie efektywnie, co w biurze. Niestety, w warunkach domowych, bywa to często trudne do zrealizowania. Wychodząc tym trudnościom naprzeciw, Grand Royal Hotel przygotował dla Was wyjątkową ofertę wykorzystania naszych pokojów hotelowych jako zdalnego biura. Przeczytajcie dzisiejszy artykuł i dowiedzcie się, dlaczego warto skorzystać z naszego pakietu.

Praca zdalna z domu dla jednych nie stanowi problemu. Wiele osób jednak nie jest do niej przyzwyczajonych, zwłaszcza, gdy mieszkanie nie zapewnia im odpowiednich warunków do pełnego skupienia. Obecność innych domowników, w tym dzieci, skutecznie odrywa nas od wykonywania obowiązków i sprawia, że stajemy się mniej efektywni. Jeśli i Ty zmagasz się z tym problemem i nie możesz się w pełni skupić na pracy, przebywając w domu, poznaj bliżej atrakcyjną ofertę poznańskiego Grand Royal Hotel.

Biuro w hotelu Grand Royal Hotel Poznań

W ramach atrakcyjnego pakietu „Biuro w hotelu” Grand Royal Hotel udostępnia swoje przestrzenne pokoje hotelowe, by goście mogli w nich spokojnie i w skupieniu pracować. To funkcjonalne i atrakcyjnie zaaranżowane wnętrza, które zapewnią Ci wszystko, co potrzebne podczas pracy zdalnej. Oferujemy dobrze oświetlone, przestronne pokoje z wygodnymi biurkami i krzesłami. Każde pomieszczenie posiada własną łazienkę i dostęp do szybkiego i bezprzewodowego Internetu.

Biura hotelowe dostępne są dla gości w godzinach 8-18. Do tego oferujemy możliwość bezpłatnego skorzystania z hotelowego parkingu. Istnieje również możliwość skorzystania z naszego zaplecza gastronomicznego. Na życzenie gości przygotujemy pyszne i pożywne śniadanie lub smaczny dwudaniowy lunch, który będzie doskonałą przerwą w czasie pracy. Zapewniamy także dostęp do kawy i herbaty.

Pakiet „Biznes w podróży” w Grand Royal Hotel

Z kolei tym, którzy mimo pandemii, zmuszeni są do biznesowych podróży, oferujemy skorzystanie z pakietu „Biznes w podróży”. To atrakcyjny sposób na połączenie obowiązków z przyjemnościami. W ramach oferty zapewniamy komfortowe noclegi w naszych przestronnych i atrakcyjnie zaaranżowanych pokojach. Do tego gwarantujemy wyśmienite śniadania oraz obiadokolacje. W pokojach można swobodnie pracować. Natomiast po pracy zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty restauracyjnej oraz barowej. Bezpłatnie udostępniamy również strefę SPA, w której znajduje się komfortowa sauna, jacuzzi, basen oraz siłownia.

Jeśli natomiast nie macie możliwości pozostawienia dzieci w domu, istnieje możliwość zabrania ich ze sobą w podróż służbową. Młodzieży szkolonej zapewnimy dogodne warunki do nauki zdalnej.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty „Biura w hotelu” i „Biznesu w podróży” w poznańskim Grand Royal Hotel. Nasz obiekt oferuje idealne warunki do pracy zdalnej, dzięki którym wykonacie swoje obowiązki szybko, efektywnie i bez stresu.

 

Romantyczny weekend w Poznaniu (III.2021)

Marzy Wam się romantyczny weekend tylko we dwoje? Dopiero co się poznaliście i chcecie spędzić wyjątkowy czas razem? A może jesteście parą z wieloletnim stażem i chcecie rozpalić Wasze uczucie na nowo? Bez względu na to, do której grupy byście się zaliczyli, romantyczny weekend w Poznaniu w Grand Royal Hotel z pewnością pozwoli Wam zadbać o relację lub przeniesie jej na zupełnie nowy poziom. Gwarantujemy, że w naszym obiekcie spędzicie magiczny, relaksujący i romantyczny czas, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.
Z myślą o świeżo zakochanych, a także parach z wieloletnim stażem, przygotowaliśmy wyjątkowy, romantyczny weekend, podczas którego spędzicie niezapomniane chwile we dwoje, a Wasza miłość rozkwitnie. W ramach tej atrakcyjnej oferty zapewniamy dwa warianty pobytu do wyboru, w zależności od preferowanej przez Was opcji cenowej.

Romantyczny weekend w Grand Royal Hotel – wybierzcie wariant dla siebie!

Pierwszy z nich zawiera noclegi w pięknym Apartamencie Junior, który posiada oddzielny salon oraz sypialnię, a także łazienkę z przestronną wanną. Te stylowo urządzone wnętrza zapewnią Wam najwyższy poziom wypoczynku. W części dziennej znajduje się komfortowa kanapa oraz stolik z fotelami. W sypialni znajdziecie natomiast przestronne łoże typu King. Drugi, tańszy wariant, oferuje z kolei noclegi w pokojach typu standard, z których każdy posiada łazienkę, komfortowe łóżka, biurko, kanapę, szafę oraz stolik z krzesłami.
Bez względu na to, którą opcję wybierzecie, każdy pakiet romantycznego weekendu we dwoje w Grand Royal hotel obejmuje również pozostałe atrakcje. W ramach każdej wersji na gości w pokoju będzie czekać butelka doskonałego wina, ale to nie wszystko. Specjalnie dla Was przygotujemy niezapomnianą 4-daniową kolację w naszej pięknie zaaranżowanej Restauracji Finezja. Szef Kuchni specjalnie na tę okazję przygotował dla Was dedykowaną kartę dań, z której będziecie mogli wybrać przystawki, zupy, dania główne oraz deser. Gwarantujemy, że nasza atrakcyjna oferta kulinarna zachwyci nawet najbardziej wymagające kubki smakowe.
Z kolei w ramach relaksu zapraszamy do skorzystania ze strefy wellness, w której znajduje się basen jacuzzi, hydromasaże oraz sauny. Tutaj będziecie mogli odpocząć, zapomnieć o codzienności i zadbać o swoje ciało. Jeśli natomiast jesteście zapalonymi miłośnikami aktywności fizycznej, to dzięki Grand Royal Hotel nie musicie przerywać codziennych ćwiczeń. Na terenie naszego obiektu znajdziecie profesjonalnie wyposażoną siłownię, na której wykonacie swój trening.

Poznańskie atrakcje na romantyczny weekend we dwoje

Oczywiście przyjazd do Poznania na romantyczny weekend nie może tylko ograniczyć się do chwil spędzonych w naszym hotelu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że będziecie chcieli zwiedzić miasto i poznać jego atrakcje, a tych stolica Wielkopolski ma całe mnóstwo. Absolutnym obowiązkiem jest zobaczenie urokliwej starówki Poznania razem ze Starym Rynkiem i słynnymi, trykającymi się koziołkami. Polecamy także przechadzkę po Ostrowie Tumskim oraz zwiedzanie Bramy Poznania – interaktywnego muzeum przedstawiającego historię miasta od samych jego początków.
Romantyczny weekend we dwoje to również doskonała okazja do wspólnych spacerów i długich rozmów. Idealnym na to miejscem będzie poznańska Wartostrada lub przestrzeń wokół Jeziora Maltańskiego. A jeśli zechcecie urządzić sobie wypad za miasto na łono natury, to polecamy przejażdżkę do Wielkopolskiego Parku Narodowego, który położony jest jedyne kilkanaście minut jazdy pociągiem czy autem.

Kto może korzystać z usług hotelowych Grand Royal Hotel w czasie pandemii?

Obecna sytuacja związana z pandemią stanowi wyzwanie dla branży hotelarskiej. Wiele obiektów jest obecnie zamkniętych lub świadczą swoje usługi na specjalnych warunkach. Mimo, że ogólne restrykcje zabraniają przyjazdu do hoteli w celach turystycznych, to jednak nadal z tego rodzaju obiektów mogą korzystać osoby podróżujące służbowo czy w ramach innych wyjątkowych sytuacji. W dzisiejszym artykule przedstawiamy listę wszystkich uprawnionych do korzystania z usług hotelowych w czasie pandemii.

Na początku warto zaznaczyć, że najważniejszym wymogiem, jaki należy spełnić, by móc skorzystać z noclegu w hotelu, to być zdrowym. Uprawnieni goście muszą zaświadczyć, że w ciągu ostatnich 14 dni nie wystąpiły u nich objawy, które mogłyby wskazywać na zakażenie koronawirusem. Osoba taka nie może się też znajdować na kwarantannie, ani nie może wykorzystać obiektu hotelowego do samodzielnego przeprowadzania izolacji, gdy podejrzewa u siebie zakażenie. Te trzy wymogi to jednak dopiero podstawa do korzystania z hoteli w okresie pandemii. 

Osoby, które mogą nocować w hotelach (stan na 21 kwietnia 2021):

 • zamiejscowi pracownicy firm, którzy korzystają z noclegów robotniczych na podstawie umowy o świadczeniu usług noclegowych w zakresie funkcjonowania hotelu robotniczego
 • pracownicy medyczni
 • piloci i członkowie załogi statku powietrznego
 • pracownicy statków, morskich platform wydobywczych/wiertniczych nieposiadający zatrudnienia na umowę o pracę
 • kierowcy, którzy realizują transport drogowy
 • członkowie obsady pociągu oraz pracownicy niezbędni do wykonywania usług przewozu w ramach transportu kolejowego
 • osoby pracujące u zarządcy infrastruktury kolejowej oraz na stanowiskach związanych z bezpieczeństwem i prowadzeniem ruchu kolejowego
 • osoby pracujące w ramach realizacji inwestycji celu publicznego
 • pracownicy podmiotów zapewniających ciągłość działania infrastruktury krytycznej systemu zaopatrzenia w energię, surowce energetyczne lub paliwa
 • pacjenci i opiekunowie pacjentów, którzy przebywają w danym miejscu by uzyskać świadczenia opieki zdrowotnej w podmiocie wykonującym działalność leczniczą
 • funkcjonariusze i żołnierze: Sił Zbrojnych RP/Policji/Straży Granicznej/ABW/Agencji Wywiadu/CBA/Służby Wywiadu Wojskowego/Służby Kontrwywiadu Wojskowego/Służby Celno-Skarbowej/Państwowej Straży Pożarnej/Służby Ochrony Państwa/
 • Służby Więziennej/Inspekcji Ruchu Drogowego/Straży Ochrony Kolei
 • osoby wykonujące prace związane z przygotowaniem lub realizacją inwestycji w zakresie terminalu lub inwestycji towarzyszących, a także inwestycji w zakresie sieci przesyłowych oraz inwestycji w sektorze naftowym
 • zawodnicy, trenerzy, członkowie sztabu szkoleniowego przebywający na zgrupowaniu lub będący w czasie współzawodnictwa sportowego
 • osoby zdające egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe, egzamin ósmoklasisty lub maturalny oraz opiekunowie zdającego lub osoby uczestniczące w organizacji i przeprowadzaniu takich egzaminów
 • pełnomocnicy procesowi, obrońcy i pełnomocnicy stron, strony postępowania karnego, cywilnego i sądowo-organizacyjnego, przedstawiciele ustawowi, biegli, tłumacze sądowi, podczas gdy wczoraj/dziś/jutro odbywa się posiedzenie sądu
 • członkowie misji dyplomatycznej/urzędu konsularnego/przedstawiciele organizacji międzynarodowej/rodzina członka jw./osoby posiadające paszport dyplomatyczny, wykonujący oficjalną funkcję
 • członkowie misji dyplomatycznych, urzędu konsularnego, przedstawiciele organizacji międzynarodowej oraz rodzina tych członków
 • żołnierze wojsk sojuszniczych czasowo przebywający na terenie RP
 • pracownicy cywilni Sił Zbrojnych/Policji/Straży Granicznej/ABW/Agencji Wywiadu/CBA/ Służby Wywiadu Wojskowego/ Służby Kontrwywiadu Wojskowego/Krajowej Administracji Skarbowej/ Państwowej Straży Pożarnej/ Służby Ochrony Państwa/ Służby Więziennej/ Inspekcji Transportu Drogowego/Urzędu Transportu Kolejowego/Straży Ochrony Kolei
 • pracownicy przedsiębiorstwa realizującego w RP projekt inwestycyjny, pracownicy Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu SA, wykonujący obowiązki służbowe poza miejscem zamieszkania
 • pracownicy świadczący usługi przeglądu, konserwacji lub naprawy sprzętu i aparatury medycznej/infrastruktury technicznej (w tym urządzeń technicznych) oraz prowadzący działalność gospodarczą w tym zakresie
 • pracownicy obsługujący lotnisko lub ruch lotniczy i wykonujący zadania służbowe
 • osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowywanie treści wykorzystywanych przez jednostki publicznej radiofonii i telewizji, nadawcy posiadający koncesję i wykonujący zadania zawodowe związane z przygotowaniem treści wykorzystywanych przez te jednostki/nadawców oraz prowadzące działalność gospodarczą w tym zakresie
 • cudzoziemcy, którzy nie mogą kontynuować podróży do stałego miejsca zamieszkania
 • pasażerowie cywilnego statku powietrznego, których lot został odwołany, przesunięty lub osoba nie została wpuszczona na pokład
 • kontrolerzy Najwyższej Izby Kontroli wykonujący czynności zawodowe
 • pracownicy Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex)
 • uczestnicy konkursu na aplikację sędziowską, prokuratorską (aplikację prowadzoną w formie aplikacji uzupełniającej), zdający egzamin sędziowski, prokuratorski, uczestnicy w organizacji i przeprowadzaniu konkursu/egzaminu
 • osoby świadczące usługi przeglądu, konserwacji, naprawy maszyn i urządzeń wykorzystywanych w zakładach przetwórstwa artykułów rolno-spożywczych i wykonujący, poza miejscem stałego zamieszkania, zadania zawodowe lub prowadzący działalność gospodarczą związaną z tymi usługami
 • sędziowie sportowi, osoby przeprowadzające kontrolę antydopingową i inne, których obecność jest niezbędna do przeprowadzenia współzawodnictwa sportowego
 • dziennikarze, którzy wykonują zadania zawodowe poza miejscem zamieszkania lub osoby prowadzące działalność gospodarczą związaną z wykonywaniem zawodu dziennikarza
 • członkowie komisji lub zespołu właściwego w sprawie egzaminu adwokackiego, radcowskiego, notarialnego, komorniczego/egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, radcowską, notarialną, komorniczą/egzaminu dla osób ubiegających się o licencję doradcy restrukturyzacyjnego/uczestniczę w jego przygotowaniu/organizacji
 • członkowie komisji egzaminacyjnej przeprowadzającej egzamin związany z uprawnieniami wynikającymi z przepisów o transporcie drogowym/kierujących pojazdami/przewozie towarów niebezpiecznych/dozorze technicznym
 • członkowie Państwowej Komisji Badania Wypadków Morskich/Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych/ Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych i realizujących badanie ws. wypadku/incydentu
 • uczestnicy i osoby zaangażowane w zaangażowane organizację/obsługę delegacji państwowej/oficjalnej wizyty delegacji zagranicznej przybywającej na zaproszenie Prezydenta RP, Marszałka Sejmu, Marszałka Senatu, Prezesa Rady Ministrów, Ministra Spraw Zagranicznych, Ministra Obrony Narodowej
 • aplikanci aplikacji sędziowskiej/aplikacji prokuratorskiej (aplikacji uzupełniającej)/osoby zaangażowane w wykonywanie zadań dotyczących działalności Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury
 • zdający lub uczestniczący w organizacji i przeprowadzaniu egzaminu końcowego na Inspektora Inspekcji Ochrony Środowiska
 • pracownicy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, okręgowej komisji egzaminacyjnej, wykonujący obowiązki służbowe
 • zdający i przeprowadzający Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w zawodzie lekarza i lekarza dentysty
 • ubiegający się o nadanie uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości
 • członkowie Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej i przeprowadzający postępowanie kwalifikacyjne dla osób ubiegających się o nadanie uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości
 • członkowie ekipy filmowej
 • osoby, o których mowa w art. 2 ustawy z dnia 31 lipca 1981 r. o wynagrodzeniu osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe (Dz.U. z2020r. poz.1637), i wykonujące obowiązki służbowe poza miejscem stałego zamieszkania
 • zdający i opiekunowie osoby zdającej, osoby uczestniczące w organizacji i przeprowadzaniu w szkole artystycznej: egzaminu dyplomowego, badania przydatności, egzaminu wstępnego, egzaminu kwalifikacyjnego, sprawdzianu uzdolnień, predyspozycji lub praktycznych umiejętności
 • osoby zapewniające obsługę, organizację wykonywania obowiązków służbowych dla osób, które podejmują czynności związane z obsługą/organizacją wykonywania obowiązków służbowych poza miejscem zamieszkania
 • pracownicy Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego, wykonujący czynności zawodowe wykonywane w ramach zadań państwowej służby geologicznej/państwowej służby hydrogeologicznej
 • uczestnicy i opiekunowie uczestnika, organizatorzy i inne osoby zaangażowane w organizację konkursu, olimpiady, turnieju
 • członkowie składu orzekającego sądu dyscyplinarnego, rzecznicy dyscyplinarni, obrońcy, pełnomocnicy stron, strony w postępowaniu dyscyplinarnym poprowadzonym przez samorząd zawodowy reprezentujący osoby wykonujące zawód zaufania publicznego, przedstawiciele ustawowi takiej osoby, świadkowie, biegli, tłumacze, gdy dziś, wczoraj lub jutro odbywa się rozprawa
 • pracownicy organu administracji rządowej, prowadzący poza miejscem zamieszkania, czynności kontrolne na podstawie ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o kontroli w administracji rządowej (Dz.U. z 2020 r. poz. 224) lub na podstawie przepisów odrębnych
 • pracownicy Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, wykonujący czynności zawodowe w związku z prowadzeniem prac poszukiwawczych miejsc spoczynku osób, które straciły życie wskutek walki z narzuconym systemem totalitarnym lub wskutek represji totalitarnych lub czystek etnicznych w okresie od dnia 8.11.1917 r. do dnia 31.07.1990 r., określonych w art. 53b ustawy z dnia 18.12.1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (Dz. U. z 2021 r. poz. 177)
 • inspektorzy dozoru jądrowego wykonujący zadania służbowe
 • uczestnicy szkoleń wymaganych do uzyskania uprawnień inspektora ochrony radiologicznej/uprawnień do zajmowania stanowiska mającego istotne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej
 • zdający lub uczestniczący w organizowaniu i przeprowadzaniu egzaminu na inspektora ochrony radiologicznej lub na stanowisko mające istotne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej
 • zdający lub uczestniczący w organizowaniu i przeprowadzaniu egzaminu czeladniczego lub egzaminu mistrzowskiego

Jak widać, lista osób uprawnionych do korzystania z hoteli jest naprawdę długa. Do najszerszej grupy należą ci, którzy podróżują po kraju w celach służbowych. Kolejna grupa dotyczy osób pracujących przy organizacji wszelkiego rodzaju konkursów, zawodów, egzaminów oraz osób w nich uczestniczących. Z prawa do noclegu mogą korzystać też ci, którzy biorą udział w procesie sądowym odbywającym się w innym mieście. Wśród uprawnionych znajdują się też wybrane osoby pracujące w administracji państwowej, różnego rodzaju służbach państwowych czy związane z organami rządzącymi. 

Jeśli zatem należysz do grupy uprawnionych i chcesz skorzystać z usług Grand Royal Hotel w Poznaniu, skontaktuj się z nami. Oferujemy komfortowe noclegi i obsługę gastronomiczną, a wszystko to w najwyższym reżimie sanitarnym, co gwarantuje bezpieczeństwo pobytu.

Przyjęcia okolicznościowe w Grand Royal Hotel w Poznaniu – dlaczego warto?

Planujecie organizację przyjęcia okolicznościowego, wesela lub komunii? Szukacie atrakcyjnego obiektu w Poznaniu? Poznajcie zatem wyjątkową ofertę Grand Royal Hotel. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji zróżnicowanych imprez. Oferujemy kompleksową realizację usług, obsługujemy zarówno huczne wesela, jak i kameralne przyjęcia okolicznościowe. Do tego zapewniamy noclegi dla gości w atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie, dlaczego warto zorganizować przyjęcie właśnie u nas.

Grand Royal Hotel w Poznaniu to wyjątkowy obiekt, który oferuje pełną organizację wszelkiego rodzaju imprez. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie oraz realizację każdego wydarzenia zgodnie z Waszymi pragnieniami. Zapewniamy indywidualne podejście oraz pełne wsparcie w planowaniu imprezy. Ze szczególną pieczołowitością podchodzimy do organizacji wesel w Poznaniu, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to wydarzenie dla Pary Młodej. Z nami zaplanujecie ten wyjątkowy dzień od A do Z, a nasi konsultanci zadbają, by całość przebiegła zgodnie z planem.

Sale bankietowe Grand Royal Hotel w Poznaniu

Do dyspozycji naszych gości oddajemy piękne sale bankietowe. Największa z nich pomieści od 100 do 120 osób. Jeśli potrzebujecie nieco bardziej kameralnej przestrzeni, to polecamy nasz Ogród Zimowy na 50-60 osób. Każda z sal może zostać dowolnie udekorowana zgodnie z życzeniami Pary Młodej. Zapewniamy wybrany układ stołów i krzeseł. Możemy zaoferować stoły bankietowe okrągłe lub układ w klasyczną podkowę. Na każdej sali znajduje wydzielona przestrzeń do tańca. 

Pragnąc zorganizować wesele w Grad Royal Hotel w Poznaniu, możecie liczyć na profesjonalne wsparcie przy wyborze menu, zespołu muzycznego czy tortu weselnego. Oferujemy nasze usługi na każdym etapie realizacji wydarzenia.

Co obejmuje oferta weselna Grand Royal Hotel?

W ramach oferty weselnej Grand Royal Hotel znajdują się pakiety Standard, Premium oraz All Inclusive. W każdym nich znajduje się wyśmienite menu w zróżnicowanych wariantach. Ponadto oferujemy Państwu czerwony dywan przy wejściu do hotelu, powitanie Pary Młodej chlebem i solą, powitalną lamkę wina musującego dla gości, kompleksową obsługę kelnerską oraz wsparcie dedykowanego opiekuna, apartament Junior Suit ze śniadaniem dla Pary Młodej, a dla gości weselnych promocyjne ceny pokoi, 100 miejsc parkingowych, dekorację stołów i krzeseł oraz stylowe, drukowane menu dla gości. 

A ponadto każda z Par Młodych w prezencie od hotelu otrzymuje voucher na 2-dniowy pobyt weekendowy w pokoju ze śniadaniem w wybranym obiekcie naszej sieci. Dotyczy to wesel, których organizacja przekroczyła kwotę 15 000 zł netto.

Przyjęcia okolicznościowe w Grand Royal Hotel w Poznaniu

Zajmujemy się organizacją nie tylko wesel, ale także wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Przygotujemy dla Was komunię, chrzciny, imieniny, urodziny, rocznice i inne jubileusze. Z wybranej okazji proponujemy organizację czterodaniowego obiadu serwowanego oraz dodatkowy bufet ciepły. Podczas każdego wydarzenia zapewniamy dekoracje stołów, parking dla gości, kącik zabaw dla dzieci oraz bezpłatne uczestnictwo pociech do lat 5 i 50% zniżki dla dzieci do lat 8.

Warto podkreślić, że bez względu na okazję, oferujemy wyśmienitą oprawę gastronomiczną każdego wydarzenia. Nasi wykwalifikowani kucharze przyrządzą dla Was specjały, które rozpieszczą kubki smakowe nawet najbardziej wymagających gości. Możecie wybierać spośród propozycji kuchni polskiej, regionalnej oraz klasyków kuchni europejskiej. Możliwości indywidualnego dopasowania menu sprawia, że wszyscy uczestnicy będą zadowoleni.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Grand Royal Hotel w celu ustalenia terminu wydarzenia. Zachęcamy również do spotkań w naszym hotelu w celu omówienia wszelkich detali związanych ze szczegółami imprezy.

 

Newsletter

Abonnieren Sie den kostenfreien Newsletter.Sie werden über neueste Sonderaktionen und interessante Ereignisse in unserem Hotel informiert.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen